Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet a megszerzett ip...

Mit lehet a megszerzett ip vel kezdeni?

Figyelt kérdés
mit lehet kezdeni az ipvel ha már megvan ? mondjuk az is még csak a router ip címe lehet, de a routeren belüli gép ip címeket mivel lehet megtudni, van valami progi ilyenekre ? létezik olyan progi amivel ip tartománybol meglehet tudni a gép nevét, felhasználót ? brutust hogy lehet hálón használni még ha az ipt is beírom http? vagy esetleg cmd-ből elérni más gépet telneten valami parancsal, van oolyan hogy kiírja a gép adatait?
2011. febr. 27. 17:56
 1/8 M4rcy ***** válasza:
Tudod pingelni.
2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mondjuk az is még csak a router ip címe lehet"

Ez így nem igazán helytálló, és ezzel a tudással semmit se fogsz tudni kezdeni.

2011. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó hát nem vagyok olyan profi csak mert senki nem képes leírni vagy elmodnani ilyenekről dolgokat, engem meg érdekel és leköt ez a része. de tudtommal először a router ip-t kell feloldani ahoz hogy a rendes ip címhez jusson az ember ami a gépre ki van osztva, de ha tévedek javítsatok ki... és azért is van ez az oldal hogy hasznos infóhoz jusson az ember =) szóval nem kellegyből lehurrogni mert nemtudok valamit."gyakorlat teszi a mestert". azért kösz a válaszokat!
2011. febr. 27. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami a gépeknek ki van osztva, azt a router osztja ki, ezek általában 192.168.xxx.xxx címek. Ami a te szolgáltatódtól kapott IP-d, azt a router "kapja", tehát ha valaki rádcsatlakozik, először a routeredre csatlakozik, majd a router eldönti hogy onnan kinek tovább. Viszont a router címe nem az IP-d, mert neki saját címe van a belső hálózatról, csak a külsőknek lesz a címe a szolgáltatódtól kapott IP-d.
2011. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahha világos. na és parancssorba vannak ilyen egyéb lehetőségek telnetbe? valaki írta hogy Pingelni tudok, azzal mit érek pontosan?
2011. febr. 27. 20:14
 6/8 M4rcy ***** válasza:
Meg tudod néni, hogy milyen válaszideje van annak a gépnek. Te céljaidra nincs sok értelme.
2011. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 M4rcy ***** válasza:
*nézni
2011. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja tudom.. ismerem az ilyen ip beméréseket... de mást keresek.., amit legelső kérdésembe leírtam
2011. febr. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!