Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben (2003) címsor számozás...

Wordben (2003) címsor számozás beállítása?

Figyelt kérdés
A wordben hogyan tudnám megoldani hogy a címsort automatikusan beszámozza a word? Pl. Témavázlatban de szövegben is hogy Ami Címsor 1 az 1.blabla aztán alatta a címsor 2. 1.1blabla ...és így tovább, és így tovább. Remélem érthetően fogalmaztam. Köszi a válaszokat.
2011. febr. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1:

Nekem a gyakorikerdesek.hu-t dobta a google, erre az egyetlen válasz egy google-link.


Inkább maradtál volna csendben.

2014. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2!


[link]

(akkor a Te, Google keresőddel vmi, nagy baj van!)

ill. nem ártott volna a köv. -re rákeresni:

microsoft word címsor 1, címsor 2

Nagyjából 6 190 találat (0,35 másodperc)

2014. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A milliószámra kidobott microsoft oldalak épp elérhetetlenek voltak, amikor a választ írtam, és kissé bosszús voltam, bocs.


De ettől még nem változik az alaphelyzet: a gyakorikerdesek.hu-nak szerintem épp az lenne a lényege, hogy jobb/más választ kapj, mint amit egy google keresés kiad.

2014. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!