Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rar fájlt (filmet) akartam...

Rar fájlt (filmet) akartam kicsomagolni. Letöltöttem hozzá a WinRAR-t. El is kezdi, de aztán kiírja, hogy az egyik nem található, tegyem be a lemezt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Letöltöttem 1filmet, rar formátumban jött le. elkezdtem kicsomagolni de mindíg megáll. mit tudok csinálni?
2008. febr. 3. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen, ha a program egy fájl meglétét hiányolja, akkor az a fájl:

1. Vagy nincs meg (ezt ellenőrizheted "szemmel" is.)

2. Nem töltötte le teljes terjedelmében a kötetet (ezt is ellenőrizheted "szemmel", az utolsó fájl kivételével minden fájl mérete bájtra azonos kell, hogy legyen.

3. Valami hiba van a fájlban. Ezt már "szemmel" nem tudod ellenőrizni, de általában az ilyen letöltéseknél van egy svf fájl, amellyel ellenőrizheted, hogy érvényes-e az összes kötet.


Mindenképp a megoldás az, hogy letöltöd újra a hibás-hiányzó kötetet.


Esetleg megoldás tud lenni, hogy a RAR programban beállítod, hogy hagyja figyelmen kívül a hibákat. Ha nem "vészes mennyiségű" adat hiányzik, akkor a filmben lehet, hogy észre sem veszed, vagy esetleg egy-két másodpercre "bekockásodik".

2008. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy több részre szabdalt rar, akkor nem csak a rar kiterjesztésű file tartalmazza a kicsomagolandó állományt, hanem esetlegesen vannak .r00, .r01, .r02, stb. kiterjesztésű file-ok, amik szintén kellenek a kicsomagoláshoz. Lehet ezek meglétét hiányolja a progi.
2008. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg újból és újból, de töltsd le hozzá tartozó hiányzó részeket, lehet több is..
2008. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!