Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a COD4-hez olyan szerver...

Van a COD4-hez olyan szerver ami kezdő játékosoknak van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy elég kezdő vagyok a a multiplayer FPS játékok-ban de a COD nagyon tetszik. Le is töltöttem működik meg minden de egyszerűen bármelyik szerverre belépek ott olyan profik vannak... Nemtudnátok mondani nekem egy olyan szerert ami nekem kezdőnek is megfelelő lenne?(elég béna vagyok még) Előre is köszi! :) Remélem belejövök majd a játékba :D
2011. márc. 1. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Single Player mode megy? Azt érdemes elötte próbálgatni, aztán sok sok gyakorlás. Ha lekapnak a profik, ne add fel.
2011. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is irta told ki a single-t minden fokozaton hogy bele gyere egy kicsit multival kezdeni az elején nagyon nehéz és még lehet hogy ajátékot is megutálod miatta.
2011. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!