Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel csinálhatnék feliratot...

Mivel csinálhatnék feliratot avi-s filekhez? Amit könnyű használni, és leírás is kéne hozzá hogyan kell.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van feliratod, de más nyelvű, akkor könnyebb a helyzet>>>file:///F:/VideoKonverterSzerkeszto/Filminfo+FeliratKonvert-srt/SubtitleWorkshop251/le%C3%ADr%C3%A1s.htm

Egy mappába kell lenniük. Egyszer neki álltam, de 1 óra múlva abbahagytam...

2009. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt akartam...

2009. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen felirat a filmhez, az angol rajta van a filmen, nem külön, ezért akarok csinálni hozzá, de subtitle workshoppal nagyon sokat bénázok, és nem tudom hogy kell. Az első sor után nem akar másikat beilleszteni bármit csinálok. Nem értem..
2009. febr. 17. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elöző linken találsz rá valami leírást, de én csak más nyelvű srt átírást csináltam, teljesen újat nem. Szerintem próbálj szerezni egy bármilyen feliratot, jobban jársz, ha azt szerkeszted át... [link]
2009. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!