Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorretn -nél hogy lehet...

UTorretn -nél hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy ne töltsön fel egyből :S Mert a feltöltésem kicsit lassú és routeren keresztül a letöltés is lassul

azt szeretném hogy en kelljen feltöltenem letöltés közbe

persze utána kitörlöm hogy ne töltse vissza heh :)


2009. febr. 17. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pff, én ilyet nem is kérdeztem volna, nem szép hozzáállás... :S

Technikailag nem is igazán lehetséges, a torrent pont erről szól - ha mindenki ezt az elvet követné, nem lenne mit letöltened... feltöltés közben a te kliensed is cserélgeti a már meglévő darabkákat a többiekkel... az összes amit tudsz tenni az az, hogy jobb klikkel az adott torrentre kattintva uTorrentben átállítod a Sávszélesség kiosztás -> Feltöltési korlát részt az 1 kB-os minimumra (ez már nem hinném, hogy annyira lassítaná a neted)

2009. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem kellene ezen cigánykodni...

Ha nincs hozzá neted,hogy torrentezz,akkor rapidoljá' vazzeg!Zárt trackereken egyébként sem tűrik meg az élősködőket.

2009. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belehet álítani,de azért se írom le mert seedelni muszály különben miattad sokak letőltése lesz lassab.Az elöttem lévőknek igaza van ha nem seedelsz akkor van data meg rapid is.Nevesebb torentoldalokon az ilyeneneket csak piócának hívják.
2009. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!