Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lunxra msn? Nem találok működőt.

Lunxra msn? Nem találok működőt.

Figyelt kérdés
Letöltöttem néhány oldalról ahonnan azt mondták,hogy működik,de meg se nyitja nekem... Tudnátok segíteni,hogy melyik az ami biztos hogy működik? köszi!
2011. márc. 3. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Emesen, Empathy, Pidgin, aMSN...

Milyen disztribúciót használsz? - érdemes lenne szoftverközpontból/synaptic-ból telepítened.

2011. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

32bit-est használok,az aMSN-t nem tudtam használni ezen,pedig más-más helyerkől töltöttem le többször is,az eMeSeNe-nél nem találtam linket,ahol le lehet tölteni,ha még abban tudnál segíteni azt nagyon megköszönném! :) A többivel még nem próbálkoztam,most azokon a sor.

2011. márc. 4. 12:26
 3/4 A kérdező kommentje:

ÉS 10.10-es :D

ezt lefelejtettem.

2011. márc. 4. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

A szoftverközpontban kerested, vagy interneten valahol?


Az ubuntu szoftverközpontban mindegyik fenn van. Vagy persze működő megoldás az is, hogy bepötyögöd a terminálba, hogy:


sudo apt-get install amsn

2011. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!