Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki, hogy nem tudok...

Miért írja ki, hogy nem tudok CD-t írni Nero-val mert nincs a gépemen advrcntr2. dll nevű file? + még egy pár probléma.

Figyelt kérdés

Most lett a gép újratelepítve. Próbáltam vele CD-t kiírni, de azt írta, hogy ez a advrcntr2.dll file hiányzik a rendszerből. Megnéztem és rajta van pedig a gépen. Megnéztem a neten hogy melyik mappában kell lennie, és abban a mappában van.

Így sem lett jó, ezért letöltöttem mégegyszer a file-t, de így sem lett jó, majd valahol olvastam hogy töröljek ki valami mappát és ha újra feltelepítem a Nero-t akkor a mappa megint megjelenik, kitöröltem de a mappa már nincs meg.. valami TEMP nevű mappa volt a common filesnál vagy vmi ilyen helyen ahonnan nem nagyon kéne kitörölni semmit.. abban a mappában voltak ilyen kis file-ok amik gondolom kellenének..

a windows media playerrel nem tudok lejátszani semmilyen videot, csak a hang megy rajta, kép nincs.

a VLC playeren ha kinagyítom tljes méretre a képet akkor a video akadozik, homályos stb.

a classic playeren azt írja hogy nem tudja lejátszani mert valamik hiányoznak a gépemről..

ezek azért vannak mert kitöröltem azt a mappát??


azt se nagyon értem, hogy hogy lehet, hogy ha beállítom a gépen az órát meg a dátumot akkor miért van az, hogy ha legközelebb bekapcsoloma gépet akkor megint visszaáll 2000. februárra? és az idő is rossz rajta ?

ma is átállítottam a helyes időre de mostmár megint nem a helyes időt mutatja..


azt se nagyon értem hogy hogy lehet hogy mozillán itt vannak ezek a hirdetések, egy oldalra ha felmegyek itt van kb 100 hirdetés, a beállításoknál nem találok ilyet hogy ezeket hogy lehet eltüntetni? a pop out site-okat letiltottam pedig...


:S


2011. márc. 4. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!