Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepiteni?

Miért nem tudom telepiteni?

Figyelt kérdés

regebben firefoxot hasznaltam,cska vmit veletlenul atallitottam,és nem tudom visszacsinalni. egyideje googlechromet hasznalok. most kitöröltem a regi firefoxot,és letöltöttem ujbol

erre kiirja a telepitesnel:

a firefox programot be kell zarni a telepites előtt

A folytatáshoz zarja be a firefox programot.

mielőtt letöltöttem,beleakartam menni a regibe,de aztan vmi miatt nemjött kisemmi....lehet,h vmi gond van ? kapcsoljam ki a gepet,aztan utana megint probaljam?

ja és ha megnyomom a crtl,alt,delete-t,akk nemmutatja,h en barmi firefoxos programba benne lennék

köszönöm


2011. márc. 4. 21:02
 1/3 anonim válasza:
az a baj h a firefox 1 része(a réginek) még fennt van a gépeden 1-2 töredezett file-ként... nekem is igyvolt de ezt csak formatCkettöspontal tudtam megcsinálni... aztán énis átálltam a google chrome-ra mert gyorsabb sokkal : ))
2011. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Registry takarítással próbáld meg(pl.:windowsdoctor)vagy a revo uninstaller programnak van egy olyan opciója amivel a felesleges(már nem használt)fájlokat törli./eszközök - felesleges fájlok - vizsgálat - törlés/
2011. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek!!:)
2011. márc. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!