Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TeamViewer-t hogyan lehet...

TeamViewer-t hogyan lehet használni, ha az irányítani próbált gépen vista, vagy win7 oprendszer van?

Figyelt kérdés
Rendszergazda jogosultságot igénylő programokat,miért nem tudok futtatni?(Xp-n tökéletesen megy minden.)A program,vagy a gép beállítása érdekelne.
2011. márc. 5. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] leszeded és telepítés nélkül indítod. Megadod az irányítani kívánt gépen a számot és kódot. Ennek menni kell mert kipróbáltam!
2011. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezzel nincs baj.Viszont pl.:auslogics disk defrag vagy vírusírtó nem indul,mert felugró ablakban /engedélyezi a programnak,hogy módosításokat hajtson végre....?/amit már én nem látok és onnantól nem tudom irányítani a gépet amíg a célgépen ezt be nem zárják.Ha engedélyezi akkor sem,amíg a progi előtérben fut.Pedig a cél az lenne,hogy ezt és egyéb javító progiat futtatni tudjam.Nem nézelődni akarok a gépen,hanem javítani.
2011. márc. 5. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

ki kell kapcsolni az UAC-ot.


Vagy inkább használj Windows távoli asztalt, az ezerszer jobb.

2011. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!