Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami olyan program...

Van valami olyan program számítógépre hogy Bluetooth? (hogy bekapcsolom a gépemen meg a telomon és kész? Van ilyen? )

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Úgy tudom kell hozzá külön usb bluetooth, pontosan nem tudom, de apámnak van ilyenje, majd aki okosabb az elmondja részletesebben.
2011. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugh. Természetesen van. A kérdés az mire mész vele? Mármint hardware (tehát a tényleges bluetooth kapcsolatot biztosító beépített kártya esetleg külső USB "kulcs" stb.) nélkül nem sokat ér. (Egyszerű példa: mire jó egy mikrofonról felvenni képes program ha nincs mikrofonod?)
2011. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a gépéről küldene át zenéket a telójára és blutun szeretné megoldani,a kérdező.
2011. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen van. Venni kell hozzá egy Bluetooth usb "kulcsot" (pont ahogy előttem már írták)

Ezt be kell dugni a gépbe Windows 7 és Ubuntu esetén és máris működik.

XP, Vista esetén pedig telepíteni kell a lemezét, aztán bedugni a gépbe.

Mindegyik fentebb említett rendszerben van bt program és a fájlkezelőben jobb gombos menüben meg is fog jelenni a Küldés opciónál a bt lehetősége.

2011. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az elejéről: a bluetooth nem program, hanem egy adatátviteli technológia, arra szolgál, hogy kisebb távon (néhány méter) adatot tudsz közvetíteni telefonok és/vagy számítógépek között. Két dolog kell hozzá: a telefonod legyen bluetooth-képes és a géped is. Ha laptopod van, akkor ez jó eséllyel eleve adott (ilyenkor látsz egy kéken világító bluetooth-jelet így néz ki: [link] magán a gépeden. Ha nem laptopod van, vagy nincs beépítve, akkor venni kell egy USB-be dugható bluetooth sticket (ami kb pont úgy néz ki, mint egy pendrive). Ehhez szinte mindig adnak egy pici cd-lemezt, amit a lejátszódba helyezve feltelepítheted a programját. Ennek a neve az esetek túlnyomó részében IVT BlueSoleil lesz (lehet más is persze). Ezek után szükség esetén csak bedugod ezt a bluetooth sticket, bekapcsolod a programot és a használati utasításnak megfelelően küldözgetsz adatot a gép és a teló közt :)

Van pár részlet, amit még nem mondtam el, ha elakadsz valahol, akkor írj egy üzenetet.

2011. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és az lehetséges, hogy egy telefonról lehessen íránítani egy számítógépet?
2011. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!