Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, ebben a komoly feladatmegoldásban?

Figyelt kérdés
A Bagoly doktor című oktató cd-vel játszunk, mellettem az 5 éves gyerek. A feladat a következő: Van egy makk, egy tölgyfalevél és egy vmilyen másik falevél. A feladat így szól: Színezd ki a képet a valóságnak megfelelően. A program addig nem enged tovább amíg meg nem oldjuk. A következő alapszínekből lehet választani, zöld barna piros kék. De hiába színezzük ki a makkot és a leveleket, barnára, zöldre stb akármilyen variációban, nem fogadja el. Igaz hogy nincs diplomám, de nem tudom, mi lehet a megoldás. Kérlek segítsetek. A levegőt "hátteret" nem lehet kiszínezni.
2011. márc. 6. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a játék kiadója nem adott közre információt programhibával kapcsolatban, akkor marad a jóőreg nyers erő módszere. 3 tárgyat 4 különböző színnel kell kiszínezni. 3 elem 4 tagú ismétléses variációja, azaz 64 különböző esetet kell végigpróbálnotok. Ha mind megvolt és mégsem enged tovább a program, akkor nem Önnel van a probléma.
2011. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

regisztrálva lett a program, vagy csak demó verzióban fut?

(megvásárolt liszensz)

2011. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ez a bagoly doktor sorozat

egyik teljes része, amit úgy kaptunk, legalábbis sztem

nem demó, 4 részből áll, számok, abc, ellentétek, és színek, és a többi 3 részt símán "megettük", ehhez a Színek részhez én vagyok nagyon hülye.Ugyanis a feladatban

a makk három részből áll, a tölgyfalevél 2 részből, a

vmilyen másik levél egy részből, tehát így megsokszorozódik a megoldási lehetőség. Nagyon szeretném

ha valaki esetleg eljutott a megoldásig, és tudja

a színkódot, most a barna színnél tartunk, és nagy

valószínűséggel ha ezt a leggügyébbnek tartott

feladatot megoldjuk, akkor tovább tudunk menni...Mert

a cd többi része ehhez képest smafu, tényleg gyerekeknek

való. Köszi mindenkinek.

2011. márc. 6. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát van három tárgy, makk, levél1 és levél2. A makk 3 részes, teteje, közepe, alja. A tölgyfalevél 2 részből áll. ÉS van egy tartalék levelünk, amit egyfajta színre színezhetünk.

Az alapszínek amikből választhatunk, a következők: Barna, zöld, piros, kék. Mi a megoldás erre?

2011. márc. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!