Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a WM...

Hogyan kell használni a WM Recordert?

Figyelt kérdés

ha lehetne akkor részletesen :D


Előre is kösz!


2011. márc. 6. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha elindítod a programot és az oldalon is megnyitsz egy pl. videót, lesz egy hangjelzés és már automatikusan tölti le a streamet. Letöltési mappát kell állítani.

Ha ez kevés, még visszatérünk rá.

2011. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát jo lenne ha segítenél. Egyszerüen nem értem.:D Lépésekbe ha kérhetem


Köszi szépen!

2011. márc. 7. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:

> Elindítod a programot, akkor az első kép látható.

> Utána beállítod a letöltés helyét...a többi kép.

> Elindítasz egy oldalt, --persze a program nyitva van már--hangjelzéssel indítja a felvételt a megadott mappába. Ha a kék program ablakra rákattintasz ballal, láthatóvá válik a letöltési ablak.

Kis segítség>>> *****

Telepítés simán ment gondolom...?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi az előző hozzászolásodat. Sajnos igy sem sikerült.:S

tudom, hogy béna vagyok. Szerintem az a baj, hogy csak a demo van meg és nem a full progi. Ha tudnál linkelni egy olyan linket ami neked jo volt az jo lenne.


U.I.: mivel tudom, hogy elég béna vagyok meg az elöbb is segitettél meg dolgoztál vele ezért ha gondolod akkor nem kell vele foglalkoznod, csak légyszives annyit irj vissza hogy unom vagy ilyesmi.


Azért kösz mégegyszer a fáradozásodat!

2011. márc. 7. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Melyiket tetted fel és honnan? Ránézek ha gondolod. A szoftverbázison lévő 14-est? [link]

Honnan akarsz letölteni amúgy? Van ahol nem müxik.

Amúgy itt biztos találsz majd segítséget, csak kitartás>>> [link]


Elég jó letöltésre az OrbitDownloader is, az ingyenes, magyar. Csak telepítésnél kell figyelni, hogy ne telepítsen semmi toolbart...stb. Ott elindítod a Grab++-t,(jobb klikk az ikonján a tálca jobb szélén) majd betöltöd a videót. Ez nem tölt automatikusan, hanem be kell pipálni mit akarsz és te indítod a letöltést, viszont egyéb letöltésekre is jó.

2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz.a google-es link jo
2011. márc. 7. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült végül?
2011. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen sikerült. köszönöm szépen
2011. márc. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!