Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel van telepítve az Adobe...

Fel van telepítve az Adobe Flash Player, miért nem tudom megnyitni az SWF kiterjesztésű játékokat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hova települ az Adobe program? Sehol nem találom, így nem tudom társítani a letöltött fájlokkal. Fel van téve, mert a programok közt is látom. Csak sehol nem találom a mappáját.

64 bites win7-et használok.


2011. márc. 6. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Benne van a Programok kozzáférése és alapértelmezéseiben? Ha igen, akkor töröld. (XP-ben ez a neve, valami hasonló lehet a Windows7-ben is).

Innen töltheted le, ez kell a Firefox-hoz:

[link]

Letöltöd, bezárod a Firefox-ot, futtattásnál aluról a második kockát bejelölöd (elfogadod a licenszét). Aztán Install. Így tud beépülni a böngészőbe.

2011. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Internet Explorerhez ez az Adobe Flash Player kell: [link]
2011. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

le van töltve az adobe, és a megfelelő, hisz neten minden ilyet megnyit. csak letöltöttem egy flash játékot és alapból nem ismerte fel, a társításnál nincs alapértelmezetten az adobe flash player, tallózva próbáltam kiválasztani, de itt a gond: fogalmam sincs, hol van. :D hova települ pontosan helyileg ez a program? mert fent van a gépen, az biztos:

[link]

2011. márc. 6. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet a flash-hez társítani, pontosan azért, mert nincs olyan exe-je, amihez lehetne, tudomásom szerint. Régebbi verzióhoz gyártottak exe flash playereket régen, azokhoz lehetett társítani.


Szóval a böngészőhöz kell társítani. De az újabb widowsokban, frissítésekben egy csomó olyan biztonsági baromság van, ami miatt esetleg ez is nehézségekbe ütközik. Féldául feljön az a felső sáv, ahol aztán tudod engedélyezni, vagy esetleg csak a böngésző beállításaiba belemászva lehet engedélyeztetni a futtatásukat.


Éppen ezért (és hogy ne kelljen mindig megnyitni a böngésző százakárhány megáját) én már egy jó ideje a Flash Movie Player-hez társítom őket, a legtöbbet hiba nélkül le tudja játszani, minden gond nélkül. Még jobb is, mint a böngésző.


Van néhány játék, amivel sokszor szoktam játszani, azokból meg egy exe-t gyártok egy valamilyen flash decompiler programmal (sokféle van, de ingyenesről nem tudok, lehet, hogy olyan is van), ez hozzácsapja az swf-hez a playert is és exe-t generál belőle. Viszont általában nem a legújabb playert teszi az exe-be, hanem egy régebbit, de ez legtöbbször nem okoz gondot, bár már előfordult, hogy egy-egy játék nem indult el a régebbi playerrel, vagy más okból nem sikerült az exe-vé generálás, nem tudom, de nem indult el a játék.


Szóval böngészőhöz társítsd, vagy a Flash Movie Player-hez, vagy ha gyakran játszol valamivel, vagy azt akarod, hogy hordozható játékod legyen, olyan ami nem igényel semmilyen lejátszót és flasht sem, amivel bárhol játszhatsz, akkor generálj exe-t beépített playerrel.

2011. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a shockwave-es 3D-s játékokat is a böngészőhöz kell társítani. Ezek dcr kiterjesztésűek, de másmilyen is lehet, már nem emlékszem, dcv, vagy ilyesmi, de mindegy melyiket adod neki. Csak ezek miatt még jobban rinyál a windows.
2011. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Böngészőben az Adobe Shockwave Flash és Shockwavre Director benne kell, hogy legyen. Ebből a legújabbat le lehet tölteni innen: www.adobe.com
2011. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam automatikus, tegnap bejelentkezett az Adobe és letöltöttem a legújabb Flash Playert.

[link]

2011. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!