Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a játékkal?

Mi történt a játékkal?

Figyelt kérdés
A Metró 2033-mal játszok és ott tartok mikor a gyereket vissza kellet vinni az annyához és az utánna lévő pája amikor a felszínen kell menni és ott egy épületen keresztül kell megtalálni a másik oldalra vezető utat valahol itt tartok.NA és vannak azok a lények amik repülnek és ott mielőtt bemegyek a házba nekem repült eggy és utánna megvolt minden fegyverem de hiába akartam elővenni őket egy szerűen nem tudtam és semmi mást sem annyit tudok csinálni hogy előre,hátra,jobbra,balra,ugrás nemtok felvenni cuccokat.Most akkor mi történt?
2011. márc. 6. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg programhiba, próbáld meg egy régebbi mentéstől.
2011. márc. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ez automatikusan ment és a játékban nem lehet menteni külön most mi legyen?
2011. márc. 7. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

dokumentumok mappában vannak a mentések (\4A Games\Metro 2033\).Töröld ki azt a mentést,amelyiknél van a probléma, és elvileg utánna a következőt fogja betölteni.(előzőt jobban mondva)

Vagy esetleg kérsz havertól,vagy valakitől egy mentést ami átlépi a kritikus részt.

2011. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!