Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a windows movie...

Hogyan tudnám a windows movie maker gyűjteményébe elmentett képeimet egy mappába másolni?

Figyelt kérdés
Én írtam pár kérdéssel előbb, hogy véletlenül lekicsinyítettem 80 db képemet. Írtátok, hogy ha nem csináltam másolatot akkor nincs remény. De ma megnyitottam a windows movie makert és észrevettem,hogy annak a gyűjteményébe én elmentettem ezeket a képeket mielőtt lekicsinyítettem. Akkor lehet, hogy nincs veszve minden?? Mert ha megnyomom jobb klikk és tulajdonságok, akkor a jó méretet írja ki a képre. :) Innen hogy lehet ezeket a képeket "kihozni"??? Köszi előre is, mindenkinek aki segít!
2008. febr. 4. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég valószínű hogy nem tudod visszahozni, mert a gyűjteményben azok az adatok vannak, amik a beimportáláskor voltak.
2011. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!