Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lehetséges hogy annyira...

Az lehetséges hogy annyira teleszemetelte a win7emet hogy ez miatt nem tudom újra tenni a fontos programokat? Vagy mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Elkezdtem php-t tanulni amihez kell apache és mysql. Mivel nem a php5-öt telepítettem hanem csak a 4et ezért gondoltam jó lenne az új php-t megtanulni. Mind a 3 programot leszedtem, most újraraktam de hiába a helyes configurálás, egész egyszerűen nem áll össze a rendszer
2011. márc. 7. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehetséges.Én ilyenkor szoktam azt csinálni ,hogy a másik particiót is feltelepítem átköltözök oda használom ami hiányzik a másikból azt felteszem.Így soha nincs az ,hogy banyek formáztam a hasznos particiót...Mikor 1-2 hétig használom az uj particiót a másikat formázom amikor nincs már rajta semmi ami hasznos.
2011. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oks köszi a supportot, de az a bajom hogy ezeket a progikat csak arra a partícióra lehet telepíteni ahol az op rendszer van ezért gondolom újra kell raknom a gépet...
2011. márc. 7. 11:23
 3/3 A kérdező kommentje:
az előző kommentem tárgytalan mert most fogtam fel hogy a partíciódon is fen van az op rendszer...valszeg nekem is lesz a megoldásom, vagy az hogy rendberakom a gépem és csinálok róla egy imiget amikor minden alap prgm rajta van
2011. márc. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!