Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálni ekkor a...

Mit kell csinálni ekkor a Mafia II-ben?

Figyelt kérdés

A Mafia II-t tolom már egy ideje. Nem akarom elkapkodni, mert tetszik a játék, és pár helyen már olvastam, hogy 12 óra alatt kényelmesen kijátszható. Most (ha jól emlékszem a számra) a 10. chapter-nél tartok.

Átmentem a tetőn, bementem Joe-val az üvegmosó akármibe, leereszkedtünk, elhelyeztük a bombát, felrobbant, betört az üveg, bementünk, kinyírtam a lézengő őröket. Majd a másik helyiségben is. Utána Joe odaáll egy kétszárnyas ajtóhoz, én a másik kétszárnyas ajtóhoz. Kiírja azt, hogy Kill Clemente (ha jól emlékszem). Bemegyünk az ajtón, az egyik őrt kilövöm, a másikat Joe kidobja az ablakon. Elindulok a folyosón befelé, molotov koktélt bedob valamelyik és ég minden. Megvárom míg elalszik, kilövöm a csávót, odamegyek és ekkor kiírja, hogy Loading és pörög a bakelit a jobbfelső sarokban és fekete a képernyő. Majd elkezd szövegeket írkálni. Egy idő után már nem írja, és még mindig Loading-ol, viszont innen nem lép tovább. Volt, hogy vártam vele 5 percet és akkor sem volt semmi. :(

Találtam youtube-n kijátszási segédletet hozzá. Rámentem az aktuális chapter-ra és megnéztem hogy csinálja. Neki is berobbant a folyosó, utána visszament a másik folyosóhoz és ott végigment és úgy ment tovább.

Próbáltam én is úgy. A robbanás után átmentem a másik folyosóhoz (Joe is ott figyelt), kinyírtam a csávót még messziről, odamentem és ugyanaz (fekete képernyő + Loading + kiírások, utána pedig csak Loading de nem történik semmi). :(

Mit csináltam rosszul és hogyan tudok tovább menni???


2011. márc. 9. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti a játék akkor lehet hogy hibás release, próbálj meg egy másik cracket. Ha eredeti akkor nincs ötletem.
2011. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eredeti. :( Megpróbálom mástól is megszerezni akkor. Köszönöm a választ.
2011. márc. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!