Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vásároltam egy notebookot...

Vásároltam egy notebookot amin gyárilag linux suse 11 van. Hogy kell erre a rendszerre telapíteni?

Figyelt kérdés
Hamarosan le fogom cserélni a linuxot rajta de csak xp-m van win7em még nincs és xp-t nem szivesen telepítenék rá. igazából nincs bajom a linuxal tetszik is, de amíg ez van rajta érdekelne 1-2 dolog. Leginkább az alkalmazások telepítésévl vagyok bajban. Milyen formátumú alkalmazásokat lehet telepíteni és pontosan hogyan? Van valami oldal ahol ezt részletesen leírják? Addig eljutottam hogy alkalmazáskezelővel kell programokat rátelepíteni.
2011. márc. 9. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a notebbok mennyiben különbözik a PC-től, de én beírtam a biosba, hogy a DVD-ről bootoljon, és beraktam a win 7 telepítőjét. Azt annyi.
2011. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!