Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerkesszem át a...

Hogyan szerkesszem át a szöveget photoshop-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

PS-ban leírtam egy szöveget, de valamiért nem engedi utólag szerkeszteni. Ha rákattintok a szövegre, egyszerűen újat akar írni. Igaz, csináltam mindent a layer-rel, de nem hiszem, hogy van hozzá köze.


2011. márc. 10. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel a Photoshop kép és nem szövegszerkesztő.
2011. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Photoshopban a szövegek vektorgrafikusak alaphelyzetben. Amíg ezt a tulajdonságát nem veszti el, addig szerkeszthető, de ha mondjuk már raszterré alakítottad, akkor az a továbbiakban már nem viselkedik szövegként. Visszaalakítás szvsz nem lehetséges utólag, hacsak a history-ban nem tudsz visszalépni.


A válaszadónak csak annyit mondanék, hogy az igaz, hogy nem szövegszerkesztő, de legalább hülyeséget ne írjál már, hogy nem lehet vele szöveget szerkeszteni!

Elég durva szöveggel teli plakátokat szoktam vele készíteni.

2011. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a 2. válaszolónak.
2011. márc. 10. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakrabban használsz szöveges képet, érdemes PSD-ben is elmenteni, akkor bármikor belejavíthatsz utólag is
2011. márc. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!