Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Html! Hogyan csináljam?

Html! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy van egy oldalam ami ugy méz ki, hogy bal oldalt1 div és jobb oldalt egy nagyobb div.A bal div lenne a menü, és ezzel történne a navigáció, a jobb oldaliban pedig azok a tartalmak lennének, amikre rákattintottam. Sikerült felosztanom a lapot, a menüt is megcsináltam, de a problémám az, hogy a jobb oldali div-be kerülő youtube beágyazások amik egymás alatt vannak (sok darab) nem férnek bele a divbe, és így csak akkor tudok keresni köztük ha az egész oldalt csuszkázom.

Úgy szeretném megoldani hogy a jobb oldali divben legyen egy ablak, aminek külön van egy csuszkája és azt külön tudom mozgatni az oldal többi részétől függetlenül(fejléc jobb div stb)

Fogalmam sincs hogyan oldjam meg, gondolkoztam Table tagen de nem jöttem rá mi a megoldás.

Arra kérnék valakit aki elég türelmes volt hogy elolvasta, hogy írja le nekem, hogy hogyan csináljam. Ha kell el tudom küldeni a forráskódját az oldalnak és a css nek .

Előre is nagyon köszönöm.


2011. márc. 10. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az e-mailemre jöhet a 2 forráskód.
2011. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsomkovacs ***** válasza:

Remélhetőleg ez jó lesz:


[link]

2011. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így látatlanba azt mondanám hogy a jobb oldali div stílus leírásában adj meg olyat hogy overflow: auto; VAGY overflow: scroll;

Ezzel elvileg abba divbe kerül egy scrollbar.

2011. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! A link nagyon hasznos!!!
2011. márc. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!