Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan zeneszerkesztő...

Van olyan zeneszerkesztő program, amellyel le lehet húzni egy dalban az ének hangerejét teljesen úgy, hogy csak az alap maradjon meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nincs........
2011. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod megoldani.

De ezt meg nem szokták megérteni a kérdezők . Azt hiszik ,hogy igenis meglehet csinálni csak Őneki ezt senki nem akarja elárulni. És két nap múlva megint fölteszik ezt a kérdést : Hogy tudom kivenni az éneket ?

2011. márc. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alkonyat666 válasza:

Természetesen VAN ilyen program!!!

Ráadásul számtalan ilyen van...

Erre most azért válaszolok, mert én is iszonyat régóta keresem, csak régen nem találtam és le is mondtam róla, de most újra rákerestem és rengeteget találtam.

Elég beírni a google keresőbe (egyébként is csodákra képes), hogy vocal remover, devocalizer, vagy éppen karaoke program...

Természetesen nem vesz le minden fajta éneket teljesen jól. Van amit szinte tökéletesen, de van, amit alig... a felvételtől függ.


A legjobbak, amiket ajánlok:

- DART Karaoke Author (nekem ez vált be leginkább!)

- YoGen Vocal Remover

- Vogone 2

2011. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!