Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of duty: black ops sztori?

Call of duty: black ops sztori?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nagyjából tudom a sztoriját, de pár dologgal nem vagyok tisztában, pl:

Ugye Krevanchki, Dragovich, Steiner kimossák az agyunkat, és átprogramozzák arra, hogy megöljük Kennedy-t, az USA elnökét. És amikor a Pentagonba vagyunk miért nem öljük meg? Mi akadályozott meg? Ez az 1. kérdés.

2. kérdés:

Reznov agyát ültették belénk, vagy a saját agyunkat mosták ki?

3. kérdés:

Ha Kuba után kimosták az agyunkat, miért gondoljuk azt, amikor Hudson elmeséli hogy mi történt, akkor miért hisszük azt, hogy ott van Reznov? Amikor igazából nem is volt ott...

4. kérdés:

Ha a Vorkuta után kimosták az agyunkat, az utáni küldetésekben (amik meg történtek igazából!) akkor miért tudjuk, hogy mit kell csinálni stb... És csak a Rebirth szigetek után hirtelen elfelejtünk mindent? Vagy mi van? Amikor Hudson a pisztollyal leütött, akkor vesztettük el az eszméletünket, és elfelejtettünk mindent? Vagy mi van most?

5. kérdés:

Amikor Hong Kongban vagyunk, mit szeretnénk dr.-tól?

6. kérdés:

A végén még is megüljük Texasban Kennedy-t, vagy Osward öli meg?

7. kérdés:

A Vietnamos csatának, (amikor Mason, Woods, meg Hudson van a pályán, és asszem a britek jönnek, vagy kik.), annak a pályának mi a köze a sztorihoz?



Talán majd még eszembe jut valami...

Egyenlőre ennyi!

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. márc. 10. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1: Nem öljük meg, mert Reznov megakadályoz benne

2: A mi agyunkat mosták át, de reznovot csak odaképzeljük

3:Azért, mert agymosáson estünk keresztül (ld: 2. pont)

4: Vorkuta előtt mosták ki az agyunkat. Amikor reznov ottvan, már kimosták. A Rebirth island után az agymosás "kiesik" vagyis már nemleszünk agymosottak, mert elveszti hatását.

5: Steiner hollétét

6: Lee Harvey Oswald öli meg őt, nem mi

7: Melyikre gondolsz? A legelső pályára? Amúgy van közte visszaemlékezés is

2011. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"4: Vorkuta előtt mosták ki az agyunkat. Amikor reznov ottvan, már kimosták. A Rebirth island után az agymosás "kiesik" vagyis már nemleszünk agymosottak, mert elveszti hatását."


Nem erre gondoltam.

Amikor kimosták az agyunkat nem úgy mosták ki, hogy elfelejtünk mindent, hanem átprogramozzák, hogy megöljük Kennedy-t. És utána találkozunk Reznovval. De akkor miért nem emlékszünk a hajó nevére? Csak a 4. kérdésemet nem értem még mindig. Megpróbálok érthetően fogalmazni!

Mondok 2 állítást, te mond meg melyik az igaz.


1:

Nem kimosták az agyunkat, hanem átprogramozták Kennedy megölésére, de attól függetlenül még emlékszünk mindenre.


2:

Kimosták az agyunkat, úgy hogy felejtsünk el mindent, amit eddig történt, csak Kennedy megölése legyen. De akkor miért emlékszünk Woods-ra, meg a többiekre?



Ha az első igaz, akkor miért ülünk még a székbe?


Ha a második igaz, akkor miért tudunk mindent?


Mondjuk én az 1.-t gondolnám lehetségesnek, csak akkor azt nem értem, hogy miért nem mondta el Mason Hudsonnak, hogy ne engedjen Kennedy közelébe, vagy ilyesmi...

Érted mire gondolok?

2011. márc. 12. 17:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja a 7. kérdésben nem az 1. pályára gondoltam, mert akkor úgy írtam volna le, hogy az 1. pálya. Kubában nincs is ott Hudson...

Arra gondolok, amikor Hudson is ott van.

Asszem egy Vietnamos pálya.

A játék elején Hudsonnal kimegyünk egy sátorból, és akkor érkezik meg Woods, majd beülünk egy kocsiba, és elmegyünk...

Erre gondoltam, ennek mi köze van a sztorihoz?

Ez a pálya is csak amolyan emlékezet visszahozós dolog?

2011. márc. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!