Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, hogy a néró ki...

Mit csináljak, hogy a néró ki tudja nekem írni a 4. 7 Gb os dvd-re a filmet?

Figyelt kérdés

4486,5 Mb amit ráírnék, viszont 4483- at enged. Eredetileg rar ban volt, kibontottam és még ígyis nagy...

Mit tudnék csinálni?


2008. febr. 4. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Hát a Nérót nem nagyon ismerem, de úgy tudom, hogy ebben az esetben felajánlja, hogy összetömöríti a videót annyira, hogy ráférjen. Ez minimális minnőségromlást eredményez, de alig észrevehető.

Ha tudod hagyd le a fölösleges felirat és nyelvi file-okat, akkor van esély, hogy ráfér tömörítés nélkül a film.

2008. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
konvertáld át divx-be.akkor rá fog férni.és még más is.
2008. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg másik lemezzel (ez nem vicc). Pl. nekem -R-es lemezem van, és arra 4489 MB adat fér rá.
2008. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nézd meg a beállításoknál, hogy a "túlírás" engedélyezett-e. Így többet is írhatsz fel, mint a lemez "névleges" kapacitása. Talán segít. Sok sikert!
2008. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó 3 hozzászólásban leírtak is jók lehetnek, de ha full NERO- d van akkor van benne egy segédprogram, a Nero Recode. Ezt többek között az ilyen problémák orvoslására találták ki. Ezzel simán át tudod majd méretezni vagy egyszerűen kivághatsz belőle fölösleges részt - pl. felirat vége... Nálam napi használatban van ez a progi.
2008. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!