Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bulletstorm hiba! "Failed to...

Bulletstorm hiba! "Failed to Initialize PhysX Hardware Acceleration Using hardware accelerated PhysX has been requested, but the drivers were out of date. Please download the latest drivers from nvidia. FATAL ERROR - EXITING" Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet!Minden alkatrészt frissítettem meg ezek de csak nem megy.Nem rég cseréltem le a win7 ultimatet professionálra.És azóta csinálja.Előre egy csomó .dll fájlt kellet le töltsek mert nem volt.Amikor ezzel meg voltam akkor ezt a hibaüzenetet dobta ki.

A videó kártyám: ATI Radeon HD 4650 series.Ezzel egyszer már végig vittem a játákot medium grafikán és 8x-os élsimítással és semmi baja nem volt.Kérlek segítsetek.


2011. márc. 12. 08:18
 1/1 anonim válasza:

nekem is ez volt, de nekem kiírt egy linket, ha neked is kiír akkor menj rá és töltsd le a frissítést.

Utána mennie kell !!!

2011. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!