Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom telepiteni a...

Hogyan tudom telepiteni a directx 10-et xp-re?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy mert az xp csak a DX9-et támogatja!
2011. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Tudod telepiteni de csak ahogy elöttem irták csak 9 ig fog müködni
2011. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha felrakod a legújabb DirectX frissítést XP az csak a 9.0c -t fogja frissíteni. Állítólag az XP a felépítése miatt alkalmatlan a Dx 10/11-re, bár ha a Microsoft nagyon akarta volna, biztosan meg tudta volna oldani.


Vannak persze nem hivatalos próbálkozások, amivel XP-ből próbálnak kicsikarni Dx 10-es effekteket. De ezek használata koránt sem biztonságos.


Amúgy nem értem mi akadályoz meg abban, hogy Windows 7-re válts?! Remélem nem azok az idióták győztek meg, akik az ezeréves gépükre rakták föl, utána teletömték mindenféle inkompatibilis driverrel és egyébb szeméttel, majd a fórumokon sírnak, milyen sz@r is ez a Windows Vista / 7. :)

2011. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
XP-re nincsen DX10 max dx 9.Amit sűrün lehet látni,a neten,hogy xp-n dx 10 van,az csak egy átnevezett dx 9.
2011. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)szerintem akor lecserélem az xp.még egyszer köszi.
2011. márc. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!