Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet új msn címet csinálni?

Hogy lehet új msn címet csinálni?

Figyelt kérdés
nem is az a baj h nem tudom hanem h megcsinálom utána meg vmi hülyeség bejön h arra a címre küldenek egy levelet.... és közbe meg beírom a jelszót meg mindent és fel se enged :@
2011. márc. 13. 13:03
 1/2 anonim válasza:
... Nem vagy egy nagy észlény ebben a témában, ha nem haragszol meg :) Ami azt illeti, ilyen halandzsából nem sokat lehet kivenni.....Hülyeség, meg arra a címre, mért nem írtad le pontosan? Másképp, ha arra gondolsz, szerintem az van, hogy amikor MSN-t csinálsz, meg kell adnod egy e-mail címet. Remélem, az van neked... Mert ha nem, akkor nem is érdemes tovább szenvednem itt.. De hát, a regisztrációnál megadott e-mail címre küldenek egy úgynevezett aktiváló levelet, amit ha megnyitsz, csak AZUTÁN tudsz bele lépni az msnedbe.. Addig nem aktiválja a címedet és a jelszavadat.Olyan,mintha nem is lenne. Vili? Tehát amit a regisztrációnál megadtál, e-mail címet,(normálisat, nem egy kitaláltat, vagy olyant amit msn címnek szántál..hanem a tiédet,bele tudsz lépni,stb!)Azt megnyitod, kicsit kell várni, megérkezik a levél, ott követed az utasításokat, a linket(rem.tudod,hogy mi az) és azután be tudsz lépni. Jóég.. egyesekkel mennyit kell értetlenkedni.. Mondd, ugye 10 alatt vagy?
2011. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát már segitség nélkül is rájöttem de örülj neki h te ilyen okos vagy én azt mondom :)
2011. márc. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!