Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Daemon Tools-al...

Hogyan lehet a Daemon Tools-al egyszerre több iso. Fájlt lejátszani?

Figyelt kérdés
Van egy PC játék, ami 5 db iso fájlba van feltéve, és én meg egyátalán nem értek a DM-hez, se más hasonló progihoz, szóval már vagy egy órája próbálok rájönni, hogy hogy is működhet. :P Viszont a lényeg, hogy szeretnék ezzel a PC játékkal játszani, és fogalmam sincs hogyan tudnék. Valaki leírná nekem, lépésről lépésre a DM Lite-al(magyar) hogyan tudnám ezt kivitelezni???
2011. márc. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

virtuális eszközök -> SCSI virtuális eszköz hozzáadása.

Így több virtualmeghajtód lesz, és bele tudod pakolni az isoidat.

2011. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezzel próbálkoztam, de csak 4-et enged létrehozni, és nekem 5 iso fájlom van... akkor ez nem kivitelezhető? Vagy van rá más megoldás is?
2011. márc. 14. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá több meghajtó.Mountold az elsőt és indítsd el,ha automatikusan netán nem indul.

Amikor azzal végzett,ki fogja írni,hogy helyezze be a 2. lemezt.Ekkor Unmount az elsőt és Mount a 2.-at és így tovább sorban.

Kb így,pontosabban most nem tudom,mert jelenleg más programot használok erre.

2011. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
....és mindig ugyanazt a virtuálist használd,a többit inkább szüntesd is meg,felesleges.
2011. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmmm... Igen-igen, azt írja ki, hogy helyezem be a 2. lemezt, csakhogy nem ezeknél a fájloknál... direkt kipróbáltam egy másikkal is, hátha nem én vagyok ilyen ügyetlen :P és azzal sikerül is. :S De azokkal, amiket eredendően telepíteni akartam, azoknál azt írja ki, hogy helyezd be a megfelelő lemezt és kattints az OK gombra az alkalmazás újraindításához... a másik pedig tökéletesen fut, de annál ahogy írtam a kövi lemezt kéri!
2011. márc. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!