Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiányos jogkör: program első...

Hiányos jogkör: program első futtatáskor rendszergazdai jogkörrel kell rendelkezzen. Mi a probléma? WIN7 Professional 32bit

Figyelt kérdés

El akarom indítani a The Witcher játékot de ilyen hiba üzenetet dob: Hiányos jogkör:a program első futtatásakor rendszergazdai jogkörrel kell rendelkezzen.

Próbáltam futtatni rendszergazda ként.

Csak 1 fiók van rajta. Rendszergazdai joggal.Be vagyok vele jelentkezve valamiért mégse jó.


2011. márc. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az exe-re és futtatás rendszergazdaként
2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SEMMI...UGYAN AZT ADJA KI
2011. márc. 14. 20:38
 3/6 anonim válasza:
Helló, kedves Kérdező, azt szeretném megtudni, hogy te azóta kaptál választ erre a kérdésre? Mert én is ettől szenvedek és én is kipróbáltam már egy s mást és még semmi... gondoltam, ha neked már megvan, megoszthatnád velem is:) Köszönöm, ha igen!:D
2011. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 adko777 válasza:
Udv. A telepitest kell futtatni rendszergazdakent! Kapcsold ki a virusirtod, mert az se tesz jot. Az elso elinditasig hagyd kikapcsolva. Utana miutan fel ment ne initsd el egybol. Van egy olyan mappa amiben van 4 fajl. Valami Engine 32 azthiszem. A telepito mappabol azt masold ki es masold be oda ahova telepitetted, de pontosan oda, ahol ezek vannak.Utan pedig az ikonra az asztalon jobb gomb futtatas tulajdonsagok futtastas xp sp3 pipa, futtatas rendszergazda kent pipa. apply. utana megint jobb gomb az ikonra es futtatas rendszergazdakent. Nekem igy mar megy, de ne tudd meg mennyit szenvedtem vele.
2011. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem ígse működik ez egy szar bugger játék -.-
2013. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csakicsoki válasza:
Nem nagy cucc,csak crackelni kell.
2016. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!