Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaspersky Internet Security...

Kaspersky Internet Security 2011? (lent)

Figyelt kérdés
Hol találok minden hónapban müködőképes licenckulcsot a KIS 2011 -hez ? Linkeljetek oldalakat ahonnan lehet leszedni ! Elre is köszönöm !
2011. márc. 15. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahonnan tömegesen szedik le a kulcsokat, tipikusan azokat gyorsan be is szokták tiltani. Mivel csak így lehet terjeszteni, ritka hogy hetekig tudsz használni egy kulcsot.

Nekem is kaspersky van, de olyan verzió (KIS 2010) amelynél a 30 napos próbaidőt lehet mindig újraindítani, és így havonta mindig újraindul a próbahónap. Működésében nem tér el a kulcsos verziótól, de itt mindig meg lehet újítani, míg a kulcsot be szokták tiltani. Próbálj ilyen verziót keresni, mellékelni szokták hozzá a programot is meg a használati utasítást.

2011. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha trial resettert használok attól rendesen fog müködni a progi ? Vagy inkább crack ?
2011. márc. 15. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem trial resetterrel másfél éve működik, csak havonta aktiválni kell. Bár nem látogatok olyan oldalakat ahol veszélyes elemek lehetnek, de ha bármit talált a KIS akkor jelzett vagy cselekedett magától. Pl egy skidrow-os crack fájl sehogy sem engedett a gépre másolni, egyből eltávolította, csak kivételként megadva lehetett használni. Tehát hiába próbaidős, csinálja amire van.


Azt viszont nem tudom hogy a 2011-es változatból van-e már ilyen, még nem váltottam.

2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!