Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Underground 2 100%-os mentés?

NFS Underground 2 100%-os mentés?

Figyelt kérdés
Hogy tudok belerakni egy 100%-os mentést az underground 2-be ?
2011. márc. 15. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Letöltesz vmi mentést és behelyezed a C:/Documents and Settings/Documents(dokumentumok)/Need for speed Underground 2 - be
2011. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ide rakd bele a file-t:

C:/Documents and Settings/NEVED/Local Settings/NFS Underground 2

a local settings mappa rejtett, tehát vagy bemásolod a fenti sor az itéző címsorába, vagy előszeded a rejtett mappák beállításnál a rejtett mappák megjelenítését

2011. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs!

megnéztem így a helyes:

C:/documents and settings/neved/local settings/application data/nfs underground 2

2011. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 19. 06:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja bocs én is elnéztem h nem a documents-be van

(a többi NFS- nél igen)


Ja és am első voltam

2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 shaddy válasza:
nekem win7 em van ... és nem találok se local settings mappát se pedig nfsu 2 appát semmien néven ... hol keressem hha win7 em van?? kérlek vki segítsen :$$
2012. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó !


Lehet,hogy rejtve vannak a mappák...nekem is van olyan mappám(xp) C meghajtón ami rejtve van. De felül(sajátgép) az elérési útba beírod és kiadja ..

2012. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na nekem meg van Win7-es elérési út! Én total commanderrel jelenítettem meg a rejtett fájlokat (beállítások-->ált.beáll.-->képernyő) aztán c:\users\felhasználó neved\Appdata\Local\NFS Underground 2
2013. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!