Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet tudni azt, hogy...

Honnan lehet tudni azt, hogy valaki fenn van msnen ha nincs rejtve, nem tiltott le de mégse látom elérhetőnek?

Figyelt kérdés

Adott egy probléma.Van egy barátom akiről tudom, hogy fenn van msnen (és ő ezt el is mondja), de nem látom, hogy fenn van. Nem rejtve van és nem is vagyok letiltva nála.Először nem hittem el, hogy létezik ilyen, biztos voltam abban hogy letiltott és azért nem látom.Átmentem hozzá vittem a laptopom, és bejelentkezett msnre elérhetőként és nem voltam letiltva nála, nálam mégse jelent meg, hogy fenn van.Nem bug, nagyon sokszor megismételte ezt.Csak páran láthatják azt, hogy ő fenn van.Mintha valami prioritása sorrend lenne.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyet hogy lehet beállítani? Remélem érthető a kérdés!


2011. márc. 16. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Új msnbe van ilyen funkció, hogy csak bizonyos emberek látják többiek nem. Persze ez csak Vista és 7 rendszeren a WLM2011-ben
2011. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Esetleg régebbi msneken is meg lehet ezt oldani, vagy csak a 2011-en?
2011. márc. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!