Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van nekem pc-hez USB-s dzsojsz...

Van nekem pc-hez USB-s dzsojsztik. A gears of warban hogyan lehet co-op módban ketten játszani egyszerre ennek segtségével?

Figyelt kérdés
elöre is köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 16. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

háát..egy gépről sehogy..

külön gépnél úgy,hogy az egyik ember a billentyű+egérrel a másik a dzsojsztik-kal játszik..

2011. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még annyit tudnál segíteni, hogy hogyan tudnék csinálni live profilt? =( sehogyse jöttem rá + eredeti a játék
2011. márc. 16. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
és amugy azthittem lehet ilyen osztott képernyön tolni =(
2011. márc. 16. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

osztott képernyőn elég nehéz lenne..

vagyis fél képernyőn szinte lehetetlen..

azt írtad eredeti a játés,s csak ekkor lehet regisztrálni

Instert/Home gomb megnyomásával előjönn (felül) egy ablak

ott tudsz bejelentkezni/regisztrálni:)

2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
épp ezaz h már nekem van egy profilom de hiába akarok akár neten multizni mert azt irja h kell egy live profil amikor meg azt akarok csinálni ( ugye meg kell adni egy email címet meg egy jelszót) kiír egy hiba üzenetet és nemtudok fellépni szerverre =( már meghülyülök
2011. márc. 17. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
a megadott mail címre regisztráltad a cd kulcsot?
2011. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a buli h nem is lehget hiába...egyszerüen nemtudok live profilt létrehozni már az ideg szétb..sz
2011. márc. 18. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!