Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program? (Többi lent)

Van ilyen program? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy képem, rajta egy aláírással a gépen. Szóval nekem olyan képszerkesztő program kéne, mivel ezt az aláírást ki tudom vágni. A rendes képszerkesztővel, mi a gépen van azzal az a gond, hogy nem tudom csak az aláírást kijelölni benne. Segítsetek, milyen programmal lehetne ezt megcsinálni??
2011. márc. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinte bármelyik képszerkesztővel, én az ingyenes GIMP-et javaslom. A szike ikonnal körüljelölöd, kattintasz egyet, és kivágja.

Vagy úgy szeretnéd, hogy a háttér átlátszó legyen, csak az aláírás legyen, ebben az esetben jobb oldalon a rétegen jobb egérgomb/alfa csatorna hozzáadása, majd színkiválasztóval (color picker) kattints az aláírásod egy részére, majd kijelölés/invertálás végül delete vagy ctrl+x gomb, majd ezt png-be vagy gif-be kell elmentened, hogy az átlátszóság megmaradjon, ha nem jól jelöli ki az aláírást az előző módszer, ha nem jól jelöli ki, állítsd a tűrést (bal oldali panel alja, mikor a színkiválasztó eszközt használod.

2011. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. márc. 17. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
tedd föl ide ,azt kivágjuk
2011. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már megcsináltam:)
2011. márc. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!