Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Indiános Játék?

Indiános Játék?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami jó indiános játékot
2011. márc. 17. 17:37
 1/5 Direttore ***** válasza:

Ha PC-s game-re gondolsz, akkor tudok ajánlani, kapásból hármat is.

Igaz, hogy egyik sem kifejezetten "indiános", de én is kijátszottam mindegyiket, és bátran merem ajánlani mindhármat.

Az első, az a GUN című játék. A második (amelyet egyébként éppen pár nappal ezelőtt nyomtam ki, és a legnagyobb kedvencem), a CALL OF JUAREZ első része (eddig azt hiszem, három része jelent meg). Ez egy nagyon jó kis "spagetti western", amiben egy-két pályán keresztül támad némi nézeteltérésünk apacsokkal is.

Ha pedig ezektől megjött az étvágyad a hasonló témájú játékok iránt, akkor javaslom, hogy próbáld ki a CIVIL WAR címűt is.Bár ez még csak nem is "western" játék, hanem (mint a címe is utal rá), az amerikai polgárháború nevezetes csatáit játszhatjuk újra.

Sajnos ennyit tudtam segíteni, jó játékot!

2011. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OFF

Ózdon lakok és van egy kiadó szobám.

Rengeteg indián van a környéken, ezért remek grafikával, élethűen, és ráadásul teljesen ingyen játszhatsz.

ON

2011. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. THX sokat segítettél, megy a felpontozás :)

2. xD ez humorosvolt

2011. márc. 23. 13:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért aki tud az még mondhat :)
2011. márc. 24. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

GUN

Call of Juarez-bound in blood

2011. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!