Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni az *.eml fájlok alapértelmezett mentési helyét az Outlook Express-ben? Jelenleg az alapértelmezett mappa c:\\Documents and Settings\\username\\Dokumentumok. Nem a *. Dbx fájlok máshova mentéséről van szó.

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 08:58
 1/1 A kérdező kommentje:

Bár én tettem fel a kérdést de pár nap múlva szinte véletlenül rájöttem a megoldásra.

Hátha érdekel valakit, itt leírom.


- Outlook Express megnyitása

- Fájl menü

- mentés másként

- mentés másként ablakában, a bal oldalon függőlegesen a helymenü ikonjai, (legutóbbi dokumentumok - asztal - dokumentumok - sajátgép - hálózati helyek) jobb oldalon az éppen kijelölt hely tartalma látható.

- Ha nem a Dokumentumok ikon lenne kijelölve, akkor jelöld ki!

- Kattints az egér jobb billentyűjével a jobb oldali ablak egy semleges pontjára (ahol a mappák és fájlok találhatók), és előugrik egy kisebb ablak.

- tulajdonság

- cél

- célmappa helye ...és itt lehet megváltoztatni az alapértelmezett mappát majd OK.


WXP-t és Outlook Express 6-ot használok

2009. febr. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!