Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok Open Office-t...

Honnan tudok Open Office-t letölteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 14:01
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Google barátod első találata "open office letöltés" kulcsszavakra:

[link]


Ez kb. 2 másodperc volt, szerintem kevesebb idő, míg bereggelsz a gyik.hu -ra és triviális kérdéseket teszel fel.

Hidd el nem árt megszokni a használatát:

[link]

2011. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.


és elhiheted hogy először a google-ba irtam be, de a harmadik olyan találat után amit nem lehet megnyitni úgy gondoltam hogy kiirom ide, egyébként amit te irtál azt se engedi megnyitni (amikor rányomok a letöltésre kiirja hogy a kért oldal nem jelenithető meg)

2011. márc. 20. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le az én linkemről:)


Itt egy közvetlen link is:


[link]


Ne tévesszen meg,hogy ez libreoffice,nem openoffice.


A libreoffice-t az openoffice megalkotói fejlesztik,akik megelégelve az oracle multinacionális szoftveróriástól való függőséget,kiléptek,és megalapították a the document fundation nevű független szervezetet,a szoftver független jövője érdekében.Bár a két project fejlesztése párhuzamosan folyik tovább,az openoffice korábbi agya,esz,lelke,szíve és motorja jelenleg a libreoffice-t fejleszti.

2011. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem beszélek a levegőbe:)

2011. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

De ha mindenáron Open Office:

[link]

2011. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hülyeválasz ***** válasza:
Ha a kérdésedet akár ebben a formában a Google-be írtad volna, már régen lenne openofiszod.
2011. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már régen meg is van kb öt perccel azután h kiirtam a kérdést.
2011. márc. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!