Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok a Nero-val ....

Miért nem tudok a Nero-val . Wav-ot írni?

Figyelt kérdés

Sima audió cd-t akarok írni, nem mp3at és nem .wav-ot, de fontos hogy a számok amiket ki akarok írni .wav-ba vannak. 5cd-t megengedett írni de most ezt írja ki:

"one or more files could not be added to a complication"

"This file may be corrupt:

/fájl helye/neve/"


2011. márc. 20. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti:


Egy vagy több fájl nem adható hozzá az összeállításhoz.

Ez a fájl sérült lehet:

/fájl helye/neve/


Szóval azt hagyd ki mert gond van vele.

2011. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, értem én, de akkor miért engedett megírni 5db cd-t eddig? Amúgy kihagyni sajnos nem tudom mert minden szám kell mivel 50db-ot kell belőle csinálnom! Szóval továbbra is várom a hozzászólásokat, addig is megpróbálkozom egy újraindítással!
2011. márc. 20. 15:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi. Ugyanaz most is.
2011. márc. 20. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt hasonló gondom, de más író program sem akarta "bevenni" a fájlt, nem csak a Néró.

FormatFactory-val újrakonvertáltam wav-ba és akkor sikerült kiírnom hibátlanul, oka vajon...?

2011. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, úgy néz ki ez megoldotta! Még annyi a kérdésem hogy átkonvertálva fele akkora méretű lett minden szám, ezzel a minősége is romlott?
2011. márc. 20. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, ha wav-ból wav-ba konvertáltál.

Egyszer mintha lett volna olyan, hogy a wav mást is tartalmazott, ha jól emlékszem kicsomagoltam a wav-ot és akkor kaptam 2 fájlt...de ez halvány emlék.

Kicsomagolni wav-ot?...furcsa dolog, de valami ilyesmi volt.

2011. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja...ha dvd ripp, akkor az lehet 48000, amikor konvertálsz, az 44100 alapból. Állítsd alapértelmezettre a Hz-et...akkor mi a helyzet?
2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Stúdióban felvett zenéről van szó, és a FormatFactoryval átnyomattam .wav-ból .wav-ba. Ami változott az a mérete, a bitsebessége 2822kbps-ből, 1411kbps lett. És 32Bit-ből 16...
2011. márc. 21. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek a normális wav jellemzők amiket írtál, legalábbis az összes wav nálam ilyen...

Stúdió felvételhez lövésem nincs, persze gondoltam sokban különbözik...de meghallgatva jó minőség a konvertált anyag?

2011. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, nem veszek észre semmi különbséget, csak a tudat zavar hogy valamiért mégis rosszabb...De most meghallgatom valami jófajta hifin aztán kiderül...
2011. márc. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!