Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Doom 3 patch 1.3.1 miért kér...

Doom 3 patch 1.3.1 miért kér cd-kulcsot?

Figyelt kérdés

Telepítéskor megadtam a cd-kulcsot (nem vettem, letöltöttem a játékot), a patch telepítése után megint kéri és hiába adom meg ugyanazt, sőt bármilyet amit letöltök, nem fogadja el.


Megoldhatnám ezt valahogy?


2011. márc. 20. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Ne patcheld.

2. Vedd meg, és patcheld.

2011. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vegyem meg?! XD


Soha életemben nem fizettem programért és nem is fogok. K*rva nagy lehúzás az egész, mert dollár milliókat keresnek azzal hogy sokszor lemásolnak egy programot és kiírják. De kösz a tanácsot ;)

2011. márc. 20. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdv Kérdező ez most igaz amit írtál


ugymond akkor is 16 000 FT lenne a játék ha mindenki megvenné :) És igen borzasztóan drágák

persze itt lehet azt mondani hogy ha többen vennék akkor olcsobb lenne de ez nem igaz

2011. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak egyszer legyél programozó, és tudd meg, hogy milyen érzés az, hogy semmit se kerestél a nehezen készített programoddal, mert mindenki csak letöltötte...
2011. márc. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves előző!


Programozónak tanulok, és nem a pénz miatt, hanem mert élvezem ha alkotok valamit ami működik, és örülök ha adtam valami hasznosat a társadalomnak. Szánalmas a hozzáállásod.


DE TÉRJÜNK VISSZA A KÉRDÉSEMRE!

Megoldható a dolog letöltött cd-kulccsal, vagy ilyesmi?

2011. márc. 21. 09:03
 6/11 P.O.C. ***** válasza:

Felraktad a Patch -nek megfelelő crack -et?

[link]


A "Win98 Fixed EXE" -ben megtalálod az az újabb rendszerekhez valót is.

2011. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 P.O.C. ***** válasza:

Ezt találtam még:

*****


http://www.youtube.com/watch?v=fPL6ovyGWkw



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:

Ami a Warez játékokat illeti:


Én cseppet sem félek attól, hogy a játékfejlesztők éhen halnak. Nekem van jó pár eredeti játékom. Mindig akciósan vettem őket, mikor már jobban igazodtak a Magyar fizetésekhez. A gazdag és a csóró országokban is ugyan azért a pénzért adják őket (sőt minden azon az áron van), de rohadtul nem mindegy, hogy 70 ezret vagy fél millát hozol haza a hónap végén. Épp elég lóvét keresnek a fejlesztők a fejlett országokon is, többet mint azt valaha el tudják költeni.

Az egész csak a féktelen mohóság és a telhetetlenség miatt van. Azokkal próbálják megvetetni a termékeiket, akiknek amúgy sem telne rá. Ha meg letöltöd a netről sírnak, hogy az nekik az mekkora bevétel kiesés. "A púposra rakott szekérre még mindig rakni akarnak, az sem érdekeli őket ha felborul."

Ha azt a pénz elengednék a játékok árából, amit pereskedésekre, jogvédő szervezetek pénzelésére, és másolásvédelmek kifejlesztésre költenek, csodák is történhetnének.

Szóval szánalmas az egész.

2011. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm P.O.C.!


Ez bejött, működik és nem kér kulcsot :)

2011. márc. 21. 10:28
 10/11 anonim válasza:
Elnézést P.O.C de ott melyikre kell menni amit megadtál a linkben hogy ne kérje cd kulcsot? Nekem is ez a baj és az 1.3.1 letöltésénál kári a cd kulcsot és nem tudom mit kell oda írni! Keresteb youtube-on de nem találtam csak a cdkey bibssot de ott meg mindig ujra be kell irni amikor belépek! Segitenél?
2014. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!