Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet XP Home-on...

Miért nem lehet XP Home-on megúszni az újraaktiválást úgy, mint a Prof. -on, vagyis a wpa. Dbl másolós módszerrel?

Figyelt kérdés
A konfig ugyanaz. Próbáltam már többféleképpen, de hiába írja felül a fájlt, nem lesz aktivált.
2011. márc. 21. 09:54
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Egyszerű! Mennyiségi licences változatokat kell használni, mert ezeket nem kell aktiválni:

[link]


OEM -et csak akkor van értelme használni, ha eredeti licenced van hozzá!


Ha kell a Windows Update, integráld bele az eddigi frissítéseket, ezzel a módszerrel:

[link]

Itt megtalálod az aktualizált csomagokat:

[link]


Ha nincs olyan kulcsod, ami nincs black list -en, akkor a későbbi frissítéseket felejts el.

2011. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de én nem ezt kérdeztem.
2011. márc. 21. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig az első jól válaszolt. A Home Edition aktiválós, míg a professionalből van mennyiséglicences amit egyáltalán nem kell.
2011. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy a prof-ból van mennyiséglicences stb, de az enyém home, eredeti és oem.
2011. márc. 21. 11:18
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Akkor meg nem értem. Ha eléred a netes aktiválási korlátot, még mindig ott van a telefon, bár úgy tudom annak is van egy korlátja. :)

Ezért nem fogok én sose Windows venni, a jó édes anyjukat korlátozzák be ennyire, ne engem.. :P

2011. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám, hogy nem tudom aktiválni, hanem az, hogy amit írnak a net-en a wpa.dbl-es machinálásról, az nekem (Home-on) miért nem sikerül. Csak tudni szeretném az okát, ennyi.
2011. márc. 21. 12:11
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Így csináltad?

[link]

2011. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen: én csak az aktivált wpa dbl-t mentettem el, a wpa bak-ot nem, sajnos. Legközelebb majd azt is elmentem.
2011. márc. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!