Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 7zip csomagoló programot,hog...

A 7zip csomagoló programot,hogy kell beállítani,hogy tényleg csökkentse a becsomagolt anyag méretét?

Figyelt kérdés

A 7zip csomagoló programot,hogy kell beállítani,hogy tényleg csökkentse a becsomagolt anyag méretét?

Nekem vagy ugyan akkora,vagy 2-3 megával lesz csak kisebb.

Tudom,hogy egy file-t nem tud kisebbre csomagolni (pl:filmet),de bármit csomagolok nemigen lesz kisebb,pedig ultrára van állítva.


Másik kérdés:


Hogy kell BB kóddal képeket beilleszteni,úgy hogy ne egymás alatt,hanem egymás mellett legyenek?

Az OK,hogy [img]link[/img],de egymás mellett kéne.


Harmadik kérdés:


BB kóddal videót beilleszteni?

a [video]link[/video] nem működik.


negyedik kérdés (ez inkább hardver):


DVD meghajtó nem olvassa be a lemezt.

Van mikor beolvassa,de nem lehet a lemezen lévő fájlokkal semmit kezdeni(elindítani,másolni stb...)és azt írja,hogy a méretük 0 MB,tehát látja,de nem tudja kezelni.

Van mikor meg teljesen jó.


Ez Hardver,vagy Windows hiba?


Köszi!


2011. márc. 22. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Bizonyára már eleve tömörített formátumot tömörítesz, azért kicsi a tömörítés mértéke.

2. Szerintem ha két elég kicsi képet így teszel, akkor egymás mellé teszi, attól függ, szerveroldalon hogyan valósították meg.

3. Ha avval nem megy, lehet, hogy az adott oldalra nem lehet videót beszúrni.

4. Nézd meg másik lemezzel, de véleményem szerint a DVD olvasó romlott el, próbáld a lézerdiódát megtisztítani, ha nem segít, akkor valószínűleg újat kell venni.

Ha biztosra akarsz menni a szoftveres hiba kizárásával, akkor egy Live CD-vel (pl. Ubuntu Live CD) bootolj meg, és próbáld arról beolvasni.

2011. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!