Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor egy összecsomagolt/szét...

Amikor egy összecsomagolt/szétdarabolt filmet letöltötök és kicsomagoljátok/összerakjátok. (folyt. )?

Figyelt kérdés
Amikor egy összecsomagolt/szétdarabolt filmet letöltötök és kicsomagoljátok/összerakjátok, akkor az összecsomagolt/szétdarabolt-at eltörlitek és a kicsomagolt/összerakottat hagyjátok meg vagy fordítva, és minden alkalommal, ha szeretnétek megnézni kicsomagoljátok/összerakjátok?
2011. márc. 22. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha torrentről töltöd le így, akkor meg kell hagyni az eredeti fájlokat, amik lejöttek, tehát pl. a darabolt fájlokat, hogy vissza tudd seedelni (általában jobb az ilyeneket kerülni, jobb, ha azokat töltöd, melyet eleve meg tudsz nézni). Ha valamilyen warez oldalról töltöd, tehát ahova nem kell visszatölteni, akkor csomagold ki, és töröld le a tömörítetteket.
2011. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És egyébként miért nem érdemes meghagyni az eredetit? Minden kicsomagolásnál romlik a minősége?
2011. márc. 22. 14:53
 3/5 Pj0tr ***** válasza:

uhh... ez kemény volt. majd lefordultam a székről.

A kicsomagolt file-t azért érdemes megtartani, hogy mindig meg tudd nézni, és ne kelljen folyton kitömörítened.

Az eredeti darabos file-t pedig csak akkor kell megtartani ha vissza szeretnéd seedelni.

2011. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Veszteségmentes a tömörítés, ezért a minőség nem romlik kicsomagoláskor.

Azért nem éri a tömörítettet meghagyni (ha nem seedeled vissza), mert foglalja a helyet, és újra kitömöríteni meg sok idő.

2011. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, most már értem. Mert ebben sosem voltam biztos, mert tapasztaltam olyat, hogy amikor többször tömörítettem ki valamit, akkor már harmadjára, mintha nem lett volna ugyanolyan jó, mint elsőre és ezért merült fel bennem, de akkor lehet, hogy nem úgy volt.
2011. márc. 22. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!