Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elindítani a...

Hogyan tudom elindítani a Dyna Blaster-t Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok játszani a dyna blasterrel windows 7 ultimate 32/64 bit alatt?
2011. márc. 22. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Király :-D azzal toltuk általánosban számtech órán.


Én pont tegnap próbáltam feltenni egy 1996-os helikopter szimulátoros játékot (Hind) egy komoly laptopra (céges laptopom). De nem akarta. :-(


Amikor először lett Win 7-es Op rendszerem ki akartam próbálni, hogy elindulnak-e a régi DOS-os játékok pl. Carrier Command, Stunts... (főleg a dos4gw-sek)

De végül nem szántam rá magam.


hmm... már legalább 5-6 éve nem is nagyon játszottam a startlapos online játékokon kívül :-D.


Igazán nincsenek is már számítógépes játékaim. 1988-1996-os időszakból van legalább 150 játékom. XXI. századiból nem sok... bőven két kezemen meg tudom számolni.


Kéne valami jó helikopter szimulátor. Azok jók. ( LHX, Gunship 2000, Comanche 1-2-3-(?4?), HIND, Flight Simulator 2002?2004 helikopterrel legrealisztikusabb beállításnál, szélben)

és valami Enemy Engage-ről meg valami Hokumról (vagy Havoc?) hallottam volna valamikor meg valami Black akármiről (nem Blackhawk).

2011. márc. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!