Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek a programnak a neve?

Mi ennek a programnak a neve?

Figyelt kérdés
Ez a program arra jó hogy fölveszi azt amit a gépeden csinálsz (kamera nélkül).Egyszer hallottam a nevét csak nem jut eszembe.
2011. márc. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Számtalan ilyen program van, összefoglaló nevük Screen recorder, pl.

CamStudio, Camtasia Studio, Hypercam 1,2,3,FRAPS...

2011. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. márc. 22. 19:53
 3/4 darklight992 ***** válasza:

Lehet hogy nem egyre gondolunk, de nekem még volt régebben a Refog Keylogger az azt csinálta pl hogy teljesen láthatatlan volt még a trayben sem volt benne, és minden egyes leütött gombot beirt egy log fájlba és minden percben rögzített egy képet az asztalodról. Így a jelszó, meg minden nyomon követhető volt, a céges változatában még el is lehet küldeni emailban magadnak csak be kell állítani és meg sem kell nézned, küldi automatikusan. Vírusirtó, kémprogramkereső nem fog rajta.

Ha kell irj odaadom, mert még megvan valahol!Csak privátba irj emailt!

2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem nincs szükségem erre a programmra.Én csak azért akarok egy screensaver programot hogy így föl tudjak tölteni videot youtube-ra.
2011. márc. 23. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!