Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy játék nem jó a gépemen....

Egy játék nem jó a gépemen. Miért?

Figyelt kérdés

Történetesen a Lego Indiana Jonesról van szó, és 2 verziót is próbáltam felrakni, először azt hittem a valami gond van a játékkal, de a másik sem működött. Az volt, hogy bejött a lucasarts menü , ami a lego star wars complete sagánál is szokott (ami mellesleg tökéletesen ment rajta), és utána be kellett volna jönnie a menünek, de csak egy nagy feketeség volt. De a játék ment, lehetett is választani a menüpontok közül, pl ha elindítottam a new game-t elindult, hangok is mentek, csak nem látszott semmi. Még néhány dolog látdzott, pl a felső részen a karakterek élete, meg a pénz, de a játéktér nem. Ez mitől lehet? Windows 7-em van, de mint mondtam a copmlete saga is megy rajta. Próbáltam kompatibilitási problémák megoldásával is, úgy meg egyszerűen nem indult el a program. (Utálom a win7-et.)

Nem tudjátok mi lehet a gond? Fontos lenne, mert már halálra idegesítettem magam rajta, nagyon bosszant, és játszani akarok vele! Valaki?

Ha lesz normális válasz, előre is kösz.


2011. márc. 24. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy windows 7-ed van.
2011. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, win7 nem való azoknak mint pl az 1. válaszoló. Meghaladja a szellemi képességüket. A játékot patcheld fel nézz utánuk külföldi fórumokon hátha találtak rá megoldást stb..
2011. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
win7 lehet a probléma forrása, mert igenis találkoztam olyan játékkal, ahol ügyeskedni kellett, hogy normálisan fusson win7 alatt. ugyanis a kompatibilitási mód kb semmit sem csinált.
2011. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na és mit ügyeskedjek?
2011. márc. 24. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj hozzá másik crack-et szerezni, néha segít. nekem is csak úgy indult el néhány régebbi játék.
2011. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!