Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kiírni vagy átkonve...

Hogy lehet kiírni vagy átkonvertálni az MDS formátumú filmeket?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy MDS fájlban van a film és az asztali dvd nem játsza le. Itt jön a kérdés...hogyan lehet ezeket kiírni, hogy a dvd lejátszó is lejátsza? Vagy át kell konvertálni?
2011. márc. 25. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
MDS MDF ezek egy képfájl típus fájljai (Alcohol 120%), virtuális meghajtó kell a lejátszásához, vagy ki is írhatod, valszeg egy dvd-lesz, de nem írtad a méretét.
2011. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Bocsi, a méretet tényleg elfelejtettem......:)

4,4Gb

Nekem daemon tools-om van. de ha bemountolom akkor ki tudom írni és le is játsza??? :)

2011. márc. 25. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az dvd lesz, vinni a daemon is viszi, de nem tudom milyen verziód van, mountold be, és próbáld meg kiírni, de hát te előtted van. Én amúgy pont alkeszt használok, semmi más virtum nincs, max imgburn(az is ismeri az mds-t) amivel iso-kat szoktam kiírni, de lehet a nero is viszi ezt a fájltípust.
2011. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!