Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt az msn?

Miért csinálja ezt az msn?

Figyelt kérdés

Egyik nap reggel mielőtt elmentem volna itthonról bekapcsoltam a gépet (mind1 hogy miért) akkor még láttam a tálcán a kis muki mellett a zöld négyzetet, tehát bejelentkezett automatikusan. Mikor hazajöttem és megint bekapcsoltam akkor már nem jelentkezett be, hosszas szenvedés után rájöttem hogy ha megvan jegyeztetve vele bármi vagy autobejelentkezésen van akkor csak hibaüzenetet dob és nem jelentkezik be. Mikor mindent manuálisan viszek be akkor 100%ban működik.

Szerintem nincsenek rosszul elmentve a cuccok(fent leírtak miatt). Babrálni nem tudott vele senki mert a gépjelszavát csak én tudom.


2011. márc. 27. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az MSN ilyen, lassú, megbízhatatlan, rejtélyekkel teli... :) Ne foglalkozz vele, nálam csinált már olyat, hogy a tálcán lévő ikonra jobbklikk, majd "Azonnali üzenet küldése" és ott kihozott egy kis ablakot, és a partnereim csoportokban vannak...pl. egyik netes ismerőst bedobta az osztálytársakhoz, de szinte minden partnert rossz csoportba helyezett, akkor arról nem is beszélek mennyiszer fagy be ok nélkül..
2011. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit azért örülök hogy csak nem engem szo.at. :D

Köszi.

2011. márc. 27. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!