Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom alapértelmezett...

Hogyan tudom alapértelmezett letöltőprogramnak beállítani a Free Download Managert?

Figyelt kérdés
Telepítés után felraktam a gépre, de nem tudom beállítani, hogy ezzel kezdje el a letöltéseket.
2009. febr. 25. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Tipp. Az opr-rel együtt töltődjön be, és ne legyen más letöltésvezérlő egyszerre a gépen.
2009. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt hogy érted, hogy az opr.-rel együtt töltődjön be? Amúgy most a winrar-ral szedi, az az alapértelmezett, de régebben is fent volt mind a kettő, mégis a Free DM-et használta.
2009. febr. 25. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt alul látszik az a kék FDM ikon. Ezen jobb gomb, és "Betöltés a számítógép indításakor", ez legyen bepipálva. Opr boot után, betölt a FDM is, és ha letöltést indítasz, beugrik az ablaka. Nálam egyszer a FlashGet-tel egyszerre volt, az nem szerette, ha jól emlékszem. Azt nem értem:"most a winrar-ral szedi"...
2009. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem, az ki van pipálva. Amikor elkezd valamit szedni, akkor a program, amivel szed a WINrar. Azt írja ki, hogy ez az alapértelmezett, de lehet, hogy iszonyú baromság, amit mondok, mert sajnos úgy vagyok vele, mint a tyúk meg az ABC.
2009. febr. 25. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amit letöltesz az rar-ban van, ezért írja ki "WinRar archívum"...Nem indul az FDM ezek szerint, a böngésződ indítja a letöltést. Próbáld ki egy nagyobb méretű fájllal, pl keress egy Néró-ra, és ha ott sem ugrik be az FDM, akkor próbálj Uninstallt, és telepítsd újra...talán jó lesz.
2009. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez nálam is tipikus probléma a notebook-on. Egyszerűen mozillánál nem tudok fdm-el tölteni, másik gépen is ugyanaz a verizo van fent mindkettőből és ott simán megy, azonnal az fdm-et dobja be és a letöltendő linkre ha jobb klikk akkor ott van hogy letöltés fdm-el. a notebookon ez sincs. de annyiszor ujratelepítettem már mindkettőt, és nem jó.
2009. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam rendesen fut a notin, de újratelepítés volt, és akkor csak ezt tettem fel mint letöltvez-t, azóta OK. Viszont telepítés előtt kipróbáltam ezt-azt, közte a FlashGet-et, akkor nem indult alapból, mintha akadtak volna(?). Persze nem emiatt volt újrahúzás, de most alapból ezt tettem fel, és semmi gond. Ezért gondoltam, hogy csak egy ilyen prg legyen, és az újratelepítése az FDM-nek talán segít. Viszont eltávolításra ne az xp eltávolítást használd, hanem valami profi Uninstall-t, ami tisztogatja a bejegyzéseket is...UninstallTool, YourUninstaller, RevoUninstaller. De ki lehet próbálni a FlasGet-et is.
2009. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet a segítségért mindenkinek! Próbáltam leszedni a Nero-t, de azt sem azzal akarta elkezdeni. Most eltávolítom, és újra felteszem, hátha az segít! És bocs a Winrar-os bakiért, de nem vagyok az a kimondott guru! :-)
2009. febr. 26. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a dolog vége, sikerült működésre bírni az újratelepítésével?
2009. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem! Pedig eltávolítottam előtte, megnéztem, ki van-e pipálva a betöltés a számítógép indításakor, és így se sikerült! :-(
2009. febr. 27. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!