Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az van hogy a gépemen már...

Az van hogy a gépemen már régebben rajta volt a TFU 2 és letöröltem úgy ahogy kell 'Programok telepítése és törlése'-vel. Most megint fel akartam rakni de azt írja ki hogy már fel van telepítve ez a játék. > Van valakinek ötelete hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

>Végignéztem ezerszer hogy nem-e maradt a Program filesbe vagy nem-e maradt egy töredékes fájl amiért azt hiheti hogy még rajta van. De nem találtam sehol.


Esetleg ha valaki tudna egy olyan helyet ahol le lehetne tölteni azt a fájlt amivel uninstallálni lehet az nagyon jól jönne.(A Töredékes fájl kereséséhez az Advanced System Care-t használtam.)(A játék nem eredeti.)


2011. márc. 28. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
regisztri tisztítás: [link]
2011. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!