Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netről leszedtem egy sorozatot...

Netről leszedtem egy sorozatot divXben angolul. Meg hozzá az srt fájlokat, van olyan progi amivel mindenféle konvertálás nélkül simán csak rárakja a feliratot? Nem akarom mpeg be konvertálni de a dvd-játszón szeretném nézni

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 14:47
1 2
 1/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Ezt értsük úgy, hogy továbbra is avi maradjon (elvégre nem akarsz konvertálni)? Vagyis a dvd lejátszód ezek szerint lejátszik avi-t, de nem támogatja feliratokat?

Nagyon sok program létezik hozzá:

AviSubtitle

Winavi

Virtualdub

Any Video converter

Azért arra ne számíts, hogy pikk-pakk néhány másodperc alatt kész,ez mindenképp konverzióval jár.

2011. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, lejátszik avit, de ráírtam lemezre simán az avikat meg az srt,ket külön mappákba egy avi hozzá srt, de nem játsza le. köszi kipróbálom őket
2011. márc. 29. 17:06
 3/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Gondolom a két fájl neve tökéletesen egyezik (.srt, .avi véggel).

Megmondod a lejátszó pontos típusát?

2011. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sony dav dz 260
2011. márc. 29. 17:11
 5/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez csak egyedi eset, vagy semmilyen avi mellé nincs felirat?

Az angol kezelési útmutató alapján tud .avi és .divx kiterjesztésű fájlok mellé feliratot megjeleníteni:

Idézet:

You can change the subtitles if the divx video file has an .avi or .divx extension and contains subtitle information within the same file.

Bár a végén nem tudom mit ír, milyen információt kellene tartalmaznia a fájlnak?

2011. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem tudom mi a baj mert sok avim van amihez van felirat több nyelven is csak azokat nem én írtam lemezre, szóval nem tudom mit csinálok rosszul,

azóta kipróbáltam 2 progit, de egyik sem tudott mit kezdeni az avikkal sub2avi, avisub. már tényleg nem tudom mi a baj. amúgy mikor ráírtam lemezre az avit meg az srt-t és benyomtam a subtitle gombot a távirányítón azt írta no subtitle added... feladom

2011. márc. 29. 18:22
 7/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Ezt még esetleg próbáld ki, itt van leírás angolul, képekkel, könnyen érthető.

[link]

Any Video Converter kell hozzá, ingyenes:

[link]

2011. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
el sem hiszem működik, köszi!!!
2011. márc. 31. 12:19
 9/12 A kérdező kommentje:
hát korai volt az öröm, egyet megcsinált azóta akár hányat próbáltam konvertálja ugyan, végig megy de a felirat nincs rajta. ami sikerült legelöször az is csak a gépen megy kiírtam lemezre és ott nem érzékeli a feliratot. három különféle lejátszóm van és egyik sem:-(((
2011. ápr. 2. 17:43
 10/12 legendavagyok01 ***** válasza:
Írd már meg, pontosan honnan töltötted le, és ha egyenként is lehet, egy részt letöltenék és kipróbálnám.
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!